Alpinestars KMX 9 v2 S kartingoverall voor kinderen – Rood Wit
Alpinestars KMX 9 v2 S kartingoverall voor kinderen – Rood Wit. Budgetvriendelijke overall welke het instapmodel is bij de kartingpakken van Alpinestars, voorzien van broekzakken en naamband.
De logo van Alpinestars zijn geborduurd. Het racepak is voorzien van stretchpanelen ter bevordering van de bewegingsvrijheid voor piloot, YKK rits.
Aangename pasvorm, perfect personaliseerbaar met uw naam, sponsorlogo, …. . Uiterst geschikt voor indoor en outdoor kartgebruik.
Tevens is Alpinestars al jarenlang actief in de motorsport en sinds enkele jaren richten zij zich ook op de autosport markt. Inmiddels wordt Alpinestars gedragen door diverse coureurs uit de Formule 1. Alpinestars kenmerkt zich met hoge kwaliteit producten met een unieke styling en kleurschema.
In combinatie met een paar raceschoenen en handschoenen, komt u tot een perfecte raceoutfit! Om optimaal de Alpinestars KMX-9 V2 overall voor karting te ervaren, kan dit racepak gecombineerd worden met het Alpinestars karting ondergoed, of bijhorende karthandschoenen!
Tevens is Alpinestars al jarenlang actief in de motorsport en sinds enkele jaren richten zij zich ook op de autosport markt. Inmiddels dragen diverse coureurs uit de Formule 1 Alpinestars. Daarbij kenmerkt Alpinestars zich met hoge kwaliteit producten met een unieke styling en kleurschema.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.