Alpinestars Tech 1 KX v2 karting handschoen – Wit Zwart Fluo geel
Alpinestars Tech 1 KX v2 karting handschoen Wit Zwart Fluo geel. Deze handschoen is ontworpen met een optimaal comfort van gewicht, gevoel en comfort. Het verschil met de Alpinestars Tech 1 K handschoen is dat bij deze handschoen de voering van de handschoen langs de buitenkant zit. Dit in tegenstelling tot de Tech 1 K, waar de voering langs de binnenkant zit. Afhankelijk van het gevoel van de piloot zijn deze handschoenen de topmodellen uit de Alpinestars collectie. Handschoen bestaande uit polykatoen met elastische weefsel, voorzien met het stiksel van de naden aan de buitenzijde.
Deze eigenschappen geven een optimale temperatuur en gevoelscontrole van de hand op het stuur.
Keuze van de stoffen belangrijk om een maximaal ademende handschoen te bekomen. Daardoor de handen niet zullen opzwellen tijdens het rijden.
Immers is de palm ontworpen van leder patches voorzien met silicone pads voor een uitstekend gripgevoel en een maximale bewegingsvrijheid van de vingers.
Tech 1-KX v2 handschoen is voorgevormd aan de vingers en palm design, welke door zijn technologische ontwikkelingen ‘de’ handschoen is voor de kartsport.
De Alpinestars Tech 1 KX v2 karting handschoen is personaliseerbaar. Voor concrete vragen over personalisatie, kan u contact opnemen met ons via deze pagina.
Tevens is Alpinestars al jarenlang actief in de motorsport en sinds enkele jaren richten zij zich ook op de autosport markt. Inmiddels wordt Alpinestars gedragen door diverse coureurs uit de Formule 1.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.