Alpinestars Stella GP Pro Comp racepak voor vrouwen – Grijs Zwart Rood
Alpinestars Stella GP Pro Comp racepak voor vrouwen – Grijs Zwart Rood heeft FIA 8856-2000 homologatie. Deze overall is voorzien met broekzakken, zachte kraag en elastiek aan het uiteinde van de benen en armen. Een aanpassend model, speciaal voor vrouwen met voorgevormde knieën.
Stretchpanel is zowel voorzien aan de armen, onderrug en knieën. De piloten genieten hierdoor van een optimaal comfort tijdens hun activiteit.
Alpinestars Stella GP Pro Comp raceoverall is de ideale basis om te personaliseren. Dit is een 3-lagig Nomex racepak, welke gefabriceerd is met hoogwaardige technieken om de piloten in optimale omstandigheden de race uit te laten oefenen. Hierdoor zal de piloot minder snel vermoeid zijn door goede ventilatie. Het gewicht komt op 305 gr/m².
Tevens is Alpinestars al jarenlang actief in de motorsport en sinds enkele jaren richten zij zich ook op de autosport markt. Inmiddels dragen diverse coureurs uit de Formule 1 Alpinestars. Daarbij kenmerkt Alpinestars zich met hoge kwaliteit producten met een unieke styling en kleurschema.
Samengevat, om optimaal de Alpinestars Stratos autoracing overall te ervaren, kan dit racepak gecombineerd worden met het Alpinestars Nomex ondergoed, of bijhorende racehandschoenen!
Personalisatie
De racekleding is modieus en vaak meerkleurig en biedt bovendien voldoende ruimte voor de presentatie van sponsoren. Afhankelijk van uw wens kunnen wij dit realiseren door middel van borduren of printen. Zo komt u goed voor de dag. Bekijk hier uw mogelijkheden.